| Rocksandu a întrebat:

am si eu o intrebare...Stie cineva un server de Metin2 PVM care sa fie prin MC sau client propriu sa fie arme misto si toate, sa fie clientul si magiile modificate...

Răspuns Câştigător
| BogdY_6783 a răspuns:

Pai sunt multe servere private; serverul pe care eu am fost "mare boier" cunoscut drepe DooM se numeste --->InternationalMt2
lvl maxim 255 itm noi, magiile nu sunt modificate insa ai P din prima ( eu am avut si un ninja --> Error; lvl 130 si ucideam orice jucator ) (am batut pana si Adminul si am provocat in duel orice jucator) Este un privat beton. incearcal =) funda daca iti place

1 răspuns:
| RockerulRo a răspuns:

Man iti zic eu cel mai tare servar de metin2. Metin2 oriental:http://www.gamespedia.net/ Desi icepi cu lv 35 r calumea.
Ei areme armuri bratari tot ce vrei cu 0 yang. De la magazine.Cresti asa de repede incat intr-o ora faci lv 105.
Imi dai funda?