| darkdark10 a întrebat:

Am si eu o preoblema.Am un pc AMD Ahtlon 64x2 Dual Core procesor de 4000+ .2.09 GHz, 2 Gb ram.Placa video Gforce 9800Gt DDR3 512mb, 256bit. Widnows Xp licenta + ativirus licenta.Acum ceva timp vroiam sa joc Assasin Creed I.Am pus setarite la max si imi sacada ingrozitor.Am trecut pe low.La fel. Vreau sa mentionez ca acum 3-4 ani am jucat acest joc cu acelasi pc doar ca era mai slab.Prin slab vreau sa spun : AMD Ahtlon 64x2 Dual Core procesor de 4000+ 2.09 GHz, 1 gb ram si placa video Gforece 7200 sau 7100 parca de 256 mb.Si nu imi sacada deloc.Jocurile care jucam inainte cu pc mai slab erau :Spiderman3, Call of Duty 4, Assasin Creed si multe altele iar acum sacadeaza ingrozitor.Care ar fi cauza? Upda. sunt facute la zi. Windowsu schimbat la 3 luni.Nu as vedea care ar fi problema. Daca stiti care ar fi problema va rog sa imi spuneti.Multumesc

Răspuns Câştigător
| lovegame99 a răspuns:

Nu iti mai schimba Windows-ul.Asa am facut si eu, schimbam windows-ul la o luna sau doua si era sa nu mai imi mearga jocurile deloc.Deci cred ca asta e cauza.Mi-a facut placere sa te ajut. Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| darkdark10 explică:

Oare aia sa fie problema?