| Andrei_Vacariu_1990 a întrebat:

am si eu o problema, am descarcat command and conquer 3 tiberium wars si am windows 10 si am instalat si directx 12 si cand il deschid imi zice la fel ca nu am instalat niciun directx si ca trebuie sa imi descarc cel putin directx sau o versiune mai mare, ce pot sa fac sa rezolv aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza direct x 9c

| devBee a răspuns:

Ai cuma placa video Intel? Ca din cate am citit, jocul are o problema cu placile video Intel pe Windows 10. Incearca, totusi, sa instalezi asta: http://bit.ly/1JMxWWn.