| gLuss2557 a întrebat:

Am si eu o problema cu cs. Cand vreau sa schimb arma de la rotita "mouse", sare. E blindat pe jump. As vrea sa stiu cum sa nu mai sara cand misc rotita.

Răspuns Câştigător
| VladMC a răspuns:

Da default la taste in meniu la cs si va fi tot bine happy Funda?

2 răspunsuri:
| rapid211 a răspuns:

Dai la options si acolo is optiunile de la mouse

| Taiger a răspuns:

Eu zic ca poti pur si simplu sa defaultezi toate tastele. Intri la Options>Keyboard>Use defaults>apply si la mouse pune-l la ce viteza vrei tu. Sau o metoda mai simpla este sa iti schimbi CFG-ul.