| Cristian_8248 a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o problema cu need for speed underground 2(m-am apucat de el di nou): Cand intri in joc iti apare sa dai "Press enter" la mine enter nu merge trebuie din mouse. Va rog ajutati-ma dau funda + vot!

1 răspuns:
| asasinkreedz a răspuns:

Pai exista cateva optiuni din moment ce nu am jucat niciodata acest joc dar! am jucat celelalte serii de NFS.Prima data cauta in folderul jocului ceva legat de optiuni! Daca gasesti esti norocos, intri si schimbi tasta enter pe left click daca nu incearca cand intra in joc urmatoarele taste: enter din dreapta tastaturi de tot---->, Esc sau tastele cu F. Poate mai vad eu si vin cu o solutie mai buna dar cam asta imi trece prin minte.