| gaby_2978 a întrebat:

Am si eu o problema joc cs si mi se blocheaza mereu, mi se blocheaza de trebuie sa dau restart la pc si deabi am reformatat pc-ul...Care e motivul. dau funda daca ma ajutati pls

1 răspuns:
| SuperFraTele a răspuns:

Nu pot spune motivul exact,dar s-ar putea sa ai un program sau mai multe care nu prea sunt folositoare pc-ului(am trecut si eu prin asta, mi se bloca calculatorul cand ma jucam cs, am fost sa il curat pe interior si i-am sters toate programele nefolositoare)