| Mario2106 a întrebat:

Am si eu o problema la calculator, cateodata cand misc mouse-ul am asa 1 secunde de freeze pur si simplu se blocheaza tot ce fac in momentul ala si face si in jocuri asa. Daca ma poate ajuta cineva va rog. Mersi!

2 răspunsuri:
| Andresso a răspuns:

Probabil hard disk-ul e pe moarte, ar trebui sa-l schimbi, sa cumperi altul

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Poate ai probleme cu temperaturile la pc, și se blochează de la temperaturi prea mari. Ia un cooler mai bun, pune mai multe ventilatoare în carcasa, schimba i pasta termica