| LeviAckerman a întrebat:

am si eu o problema la mouse, se blocheaza intr-un fel in momentul cand il misc imi trage cursorul inapoi, am incercat mai multe mouse-uri dar au aceeasi problema, am incercat si in jocuri sa vad daca face la fel si in toate jocurile face asa si nu stiu cum sa rezolv problema aceasta.

1 răspuns:
| Northwind a răspuns:

Dacă ai încercat cu mai multe mouse-uri, cu siguranță este de la locul în care introduci mufa. Este posibil să se fi mișcat ceva pe-acolo. Întrebă pe cineva cunoscător.