| Vider a întrebat:

Salut, stie careva cateva de ce mi se blocheaza mouse-ul la intervale de cateva secunde? Cand ma joc CS:GO, il misc si se blocheaza pentru un interval scurt, cateodata mi se blocheaza si trebuie sa trag de el, si e enervant rau.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai ocupat aproape toate intrarile USB, ai mai adaugat un HDD/SSD, ori sursa calcualtorului are condensatori uscati, drept pentru care intreruperile vin de la oscilatiile tensiunii electrice de pe retea. Schimbi sursa, ori maiieftin, iei un mouse cu mufa PS2