| PascuBogdan a întrebat:

Am si eu o problema la counter strike 1.6 am fps la 60, intrebarea este cum fac sa imi setez fps sa ajunga la 100%? Am placa video de la Nvidia

3 răspunsuri:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Mi-ai dat direct Mindf**k cu 100%. Acele 60 FPS-uri nu se masoara cu "%" poti sa ai si 300 FPS-uri sau chiar mii de FPS-uri.Din moment ce atat iti duce PC-ul n-ai cum sa "maresti" FPS-urile atat iti duce PC-ul

| PascuBogdan explică (pentru SteelGamingRomania):

Serios? Atunci explica-mi si mia cum se face ca de la nVIDIA control panel cs a ajuns cu pfs la 100?