| Aurolacu a întrebat:

Salut, TPU cand reinstalez driverul de la placa video (NVIDIA) imi da o eroare, nu ma pot juca metin, pot juca counter-strike dar are o grafica din carton...Cine ar stii ce problema am sa dea raspunsul aici, sau daca nu pe skype : ptr.aurolacu. Dau funda celui / celei care stie sa rezolve problema asta

1 răspuns:
| Mingo a răspuns:

In primul rand lasa un raspuns cu Windows-ul si toate datele PC-ului si poate pot sa iti rezolv problema...

DAR
-pentru verificare incearca placa asta video ( http://www.nvidia.in/Download/index.aspx?lang=en-in )
... Tot ce trebuie sa faci pe site-ul asta e sa completezi spatiile goale cu componentele necesare driver-ului video al tau;)