| TrOlU a întrebat:

Salut TpU.Am si eu o problema la Cs (counter-strike) de fiecare data cand intru in cs trebuie sa imi scriu numele.Cum pot sa fac sa intru in cs si sa nu mai imi scriu numele.Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| robert2double a răspuns:

Salut,eu as incerca sa reinstalez jocul, iar daca nu imi merge nici asa, sterge jocul de tot(absolut toate filele legate de c.s), si trage alta versiune
Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| eMka4you a răspuns:

Dezinstaleaza cs-ul si instaleaza altu poti si de pe resursecs.com