| moys a întrebat:

am si eu o problema la gta san andreeas am o misiune in care trebuie sa urmaresc un tren in care se afla un reporter si dupa nu stiu ce trebuie sa fac puteti sa ma ajutati (apropo daca puteti sa imi spuneti cate misiuni mai am pan la final ar fi si super sau si cu aproximatie e ok) cine raspunde cel mai bine primeste FUNDOAIA

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Trebuie să-l urmărești pe reporter până când iese din tren.Trebuie să ieși înaintea lui și să aștepți să intre într-un taxi.Să nu stai prea aproape de el pentru că îl vei speria și vei pierde misiunea.În partea dreaptă ai o bară cu "atragi atenția" dacă ajunge la maxim ai pierdut misiunea.Trebuie să îl urmăreși din spate până se întâlnește cu celălalt reporter. Apoi îi poți ucide și mai multe misiuni.