| AdiClipota a întrebat:

Am si eu o problema. Poate e simpla si nu stiu sa rezolv asta sau chiar e ceva mai greu...de o vreme cand intru pe CS sau Fifa 11 la cs dau pe server mi se conecteaza putin si zice"Connection time out" la fel si la fifa cand vreau sa intru in room, si in CS nu mi se conecteaza foarte mult ca sa zica"Connection time out"prima data mi s-a intamplat asta cand eram pe CS m-a scos apoi n-am mai putut intra! se pricepe careva?

Răspuns Câştigător
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Frate nu e nimic de la net ai luat exterminate!
link:http://www.2shared.com/file/gmJXmYZI/Anti-Exterminate.html
copiezi to ce e in arhiva si bagi in cs si dai sa se inlocuiasca si trebuie sa inlocuiesti config.cfg

2 răspunsuri:
| XperimentX a răspuns:

Cred ca e o problema cu netul.Asa mi-a facut si mie si l-am reconectat iar(netul). Funda?

| skullsebi a răspuns:

Nu stiu daca e ceva cu netu, dar incearca sa mai instalezi odata cs ca poate ai luat destroy sau ceva de genu happy
Sau laughing incearca alt cs asa ii s-a intamplat si unu prieten de-al meu happy