| CristianoCR7 a întrebat:

Am un calculator mai vechi cu 318 RAM mi-am merge vreun minecraft pe el? Daca da dati-mi un link ceva! Multumesc! Dau fundita! P.S.:Fara ce calculator slab ai sau alte chestii cel nou mi s-a stricat!

2 răspunsuri:
| Lămâie00 a răspuns:

La 318RAM nu cred ca merge, acum cateva luni mi s-a stricat calcuratorul si m-am jucat pe un calculator mai vechi, avea cam tot IN JUR de 300 si ceva de RAM si asteptam vreo 10 minute pana sa-l deschida si se vedea ca naiba + un lag infernal...

| Ciovana_Andre_1980 a răspuns:

A eu vreau un site de unde pot sa descarc minecraft ca la intrebarea de mai sus a mea