| andy14 a întrebat:

Am un gta san andreas si am auzit de gta san andreas bucuresti mod si am pus peste gta san andreas original merge dar cand intru in masina mi se inchide si imi zice ca are problema(de pe windows 7) si imi da un site si zice ca trebuie sa iau ceva si nu-mi apare nic pe site.

1 răspuns:
| denisfurnica a răspuns:

Salut! nu descarca toate prostiile ca mai bun e originalul! schimba-ti windowsul si rebaga-ti gta san andreas de pe CD sau de pe net! si eu il vreau sad si eu am windows 7 daca ai un site add denis_vladut