| Petre1asdasda a întrebat:

SAlut TPU am un laptop Dell inspiron n5110 cu i3 2350m 2. 3ghz 4gb ram ddr3 si o placa video nVIDIA geforce gt525m 1gb ce jocuri imi merg macar la normal dar nu la minimum

Răspuns Câştigător
| Ii_Mi_1980 a răspuns:

Aici iti poti verifica cerintele pentru jocuri si eu folosesc acest site.http://www.game-debate.com/

1 răspuns:
| dramazaptoorg a răspuns:

Salut deci ati merg: fifa 05, fifa06, fifa07, fifa08, fifa11, fifa2012,gta san andreas,mortal combat,samp,delta force,most wanted, srs, nfs carbon, call of duty, america operation secret's, canter 1.6, miniclipurii toate merg, bad boys, euro 2008, buzz driver, call of duty 2, toca race, moto gp 3, moto gp 2, si ati mai merg jocuri stai linistit da nu mai imi aduc amine eu,, salll fundita?