| claudiuclaus123 a întrebat:

am un mouse wireless si mi sau terminat bateriile i-am luat altele noi si nu merge apoi i-am bagat inapoi pe cele vechi si a mers aveti vreo idee ce ar putea avea dau funda pentru cel care descopera solutia la aceasta problema tongue

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Probabil ca trebuiesc baterii speciale, precum cele care le are.
Sau poate ca trebuiesc baterii puternice., tu de care ai cumparat?
Incearca sa ii bagi din alea Duracel sa vezi daca merge, daca nici cu dinalea nu merge inseamna ca numai cu din alea de-ale lui merge.
Dar eu cred ca o sa mearga cu Duracellbig grin
Bafta!