| RaZvYy11 a întrebat:

am un pc antic cu hdd 160G procesor Intel 3.0 mii 1 G Ram ddr 1 placa video nvidea fx 5500 128 ce jocuri shooter sau cu masini ar merge dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| EmilM a răspuns:

Pai cu toate detaliile la maxim tot ce-i aparut inainte de 2005 si de atunci incoace c-am toate pornesc si pot fi testate, dar trebuie lucrat mult la dat in jos la setarile grafice (rezolutii mici, dezactivat cat mai mult din shadow, HDR, antialising)

1 răspuns:
| RaZvYy11 explică:

Astept sa vad daca mai primesc ceva raspunsuri daca nu iti dau Funda