| mall a întrebat:

Salut TpU! Am un server de cs 1, 6. L-am facut urmand pasii unui tutorial si a mers. Dar, acum nu stiu cum sa bag comenzile, adica eu intru in consola, scriu amx_slay, amx_ban, amx_kick ETC., dar nu merge.

Si inca o problema. Playerii nu pot intra. Eu ma pot conecta pe server, dar ceilalti playeri NU POT. Si am trecut de pe Internet pe Lan.

Primul raspuns explicat bine si corect are FUNDA si VOT!

Multumesc!

1 răspuns:
| Em1neM a răspuns:

Trebiue hostat. daca nu e hostat poti sal arunci ..bafta! funda?