| AlbertoAby a întrebat:

Am un unchi in Germania iar eu sunt in Belgia si vrea ca Vineri sa vina la mine cum il conving sa imi aduca playstation 3!
Dau Funda

Răspuns Câştigător
| Skynex23 a răspuns:

Unchiule nu ai fost la ziua mea vreau si eu un PS3 plz este foarte ieftin in Germania in Romania sare de 10 mil ( Bagi si uh din astea la sentiment laughing )
Sper sa te fi ajutat.happy

2 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Salut! Stiu cum te simti.Din august 2012 sacaiam parintii sa imi cumpere Xbox 360 si l-am primit tocmai la Craciun. Il poti ruga frumos, si sa-i spui ca sunt jocuri super pentru paystation 3.Multi copii il au. Spune-i ca o sa fii mai cuminte.Implora-l.....Sper ca te-am ajutat.PA! P.S: Iti dau nota 10 la intrebare!

| OannaPaullaa a răspuns:

Pai cand vorbesti cu el la telefon il rogi sa iti aduca playstation3. Daca nu reusesti ii zici ca daca ti-l adduce o sa fii mai cuminte si chestii din astea.
Funda?