| Snakebosu23 a întrebat:

am un xbox 360 de 4GB modat prin LT+3.0 si de curand imi tot cere un update la xbox live, daca fac acel update se pierde modarea? Mai demult cind am dat da mi s-a stricat pentru ca modarea mea era prea veche pentru joc ( aveam LT+2.0) dar acum citeva luni cind mi-a cerut update la GTA 5 am dar da si mi-a mersi,iar acum vreau sa ma joc jocurile online, dar ca sa ma conectez la xbox live imi zice sa dau update...deci ce spuneti? Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| elmoro01 a răspuns:

Nu se pierde nicio modare dar sfatul meu este sa nu joci niciodata jocuri online cu consola modata, pentru ca primesti ban.