| Snakebosu23 a întrebat:

Salut TPU am un xbox 360 de 4GB modat prin LT+3.0 si de curand imi tot cere un update la xbox live, daca fac acel update se pierde modarea? si daca nu se pierde, merge sa ma joc online?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti cere actualizare daca bagi un joc original sau vrei sa intri pe internet, ai modato laso asa cum e

| Darius392 a răspuns:

Da, modarea o sa se piarda si trebuie sa o pui din nou.
Stiu din proprie experienta.

| Snakebosu23 explică (pentru Darius392):

Dar mai demul am dar update si s-a pierdut.dar acum citeva luni m-a intrebat si am dat da si a mers

| Snakebosu23 explică (pentru Darius392):

Cind mi-a cerut actualizarea a mers..acum cind am conectat xbox-ul la net pentru xbox live imi cere update.ce zici?

| xStrumf a răspuns (pentru Snakebosu23):

Exact asa am patit si eu, dar am facut update-ul si a mers vr saptamana, dar apoi a mai venit un update care nu l-am facut inca.Si daca e modat nu o sa poti juca online pentru ca iei ban pe xbox live.

| Snakebosu23 explică:

Pai eu vreau sa ma joc Gta 5 Online

| Snakebosu23 explică:

Faza e ca imi cere update cind am conectat xboxu la net