| xStrumf a întrebat:

TPU 1.am un xbox 360 de 4GB modat prin LT+3.0 si de curand imi tot cere un update la xbox live, daca fac acel update se pierde modarea?
2.am cumparat un stick de 16GB pentru xbox-ul 360 de 4gb si am incercat sa il formatez dar nu merge nu stiu de ce, poate fi din cauza ca am doar 4gb pe xbox? am incercat cu un alt stick de 4gb si a mers sa il formatez. Daca da spuneti-mi alta cale sa formatez stickul de 16gb pentru xbox.

4 răspunsuri:
| Tibi1999 a răspuns:

Stiu doar : daca modezi consolele(xbox; ps) iti baneaza contul online in scurt timp deci nu te risca

| xStrumf explică (pentru Tibi1999):

Da dar daca dau update-ul doar atat ca se baneaza consola si nu mai pot intra pe live? ca nici kinect-ul nu mai merge de cand a aparut update-ul pana ce nu il fac.

| AnonimusGate a răspuns (pentru xStrumf):

Am facut eu updateu nu iei nimica-

| BR34K3R a răspuns:

Cel mai bine ia legatura cu cineva care se ocupa cu modatul consolelor, si iti va spune el.