| ExcessRP a întrebat:

Salut,TPU..am vazut ca multa lume din Romania joaca Sa:MP.m-am apucat si eu iar dupa ce am jucat pe cateva servere m-am gandit sa imi deschid si eu server meu..am adunat un grup de prieteni si ne-am pus pe treaba...server-ul a fost un succes din prima..am avut in scurt timp 50/50 dar..ne-am unit cu un alt server mai mare noi inchisandu-ne server-ul. dupa o vreme ne-am dat seama ca am facut o greseala..asa ca ne-am redeschis server'ul nostru.Multi dintre fostii playeri au sters server-ul din lista crezand ca nu o sa se mai deschida vreodata ..asa ca ne-am apucat sa facem reclama..stiu ca o sa ne injurati deoarece e plina lumea de hateri..in fine totusi vreau sa va prezint server-ul nostru... ip-ul server-ului: rpg.excessrp.com:7777 ..suntem la inceput dar aveti sansa sa primiti lider+admin.
Rulam un GM roleplay..si server-ul este pe samp 0.3x.
Adminii sunt super de treaba, si va vor ajuta cand aveti nevoie. avem multe factiuni(mici grupuri aduna-te sub mai multe nume si functii)..cum ar fi:politia, armata, f.b.i., mafii, tow car company, reporteri de stiri etc. ..asa ca arunca si tu o privire pe acest server de samp. poate o sa iti placa!

3 răspunsuri:
| G0LD3N a răspuns:

Cate sanse ai la GM/Admin/Lider si descrie sv, adica sunt masini personale, nu stiu cate factiuni nu este de ajuns sa zici ca este RP.

| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.

| Andreinik a răspuns:

86.124.128.10:7777 este cel mai tare server intra si ai 2kk si lev 3 se cauta admini poti fi tu unul intra 86.124.128.10:7777