| KristyWolf a întrebat:

As dori sa vand acest cont de Steam ( Level 11 ) http://steamcommunity.com/id/kristywolf/ si as vrea sa stiu daca esti interesat.
Acesta are jocuri in valoare de peste 200 euro.
Intrebari : De ce il vinzi?
- Am un cont nou pe care asa vrea sa il fac main, acest cont fiind greu de refacut
Printre jocurile cele mai cunoscute se regasesc :
- Euro Trcuk Simulator 2
- Cs Go ( 141 Competitive Castigate, Rank Gold 3 < Bun de Smurf pentru unii >), admin pe un server 7 vs 7 full mereu )
- Two Worlds 2 si Two Worlds Epic Edition ( Gen Dark Souls si The Elder Scrolls )
Il vand urgent. Orice suma/oferta este bine-venita. Nu va uitati la pretul jocurilor, e doar o suma, nu o sa cer niciodata atat!
- Space Farmers
- Multe alte jocuri!

O Zi Buna!

1 răspuns:
| terorvlad a răspuns:

Jocurile de pe contul postat de tine se adauga la un total de 130€ sau 32€ daca sunt cumparate toate la reducere, nu la peste 200€. Sa faci reclama e una, sa minti este alta.