| erabianleonard a întrebat:

as dori un bott. nu trainer bot pentru nfs world pentru heat level 5 acceleration hack tank mode. si mai multe si sa-mi spuneti cum sa-l utilizez multumesc.. pentru cel mai bun dau funda si vot

2 răspunsuri:
| averde14 a răspuns:

Ma hack-uri nu sunt ce iei tu dupa net sunt virusi cel mai bine te duci la GARAJ si o modifici.

Funda?

| Spike_Razvan_1994 a răspuns:

Iti dau eu un trainer fain daca vrei... tank mode,wall hack,ghost,pursuit max lvl,drunk driver, infinite powerups, fast powerups, ignore startsync(adica numaratoarea de la inceputul cursei), car hack, speedhack