| Alexutuul a întrebat:

Salut,TPU!

As dori un link de unde pot sa descarc si eu jocul "DayZ Early Alpha", sa fie free download...

Raspunsul cel mai bun are funta! happy

Răspuns Câştigător
| XerpentoR a răspuns:

Buna Alex am gasit mai multe versiuni crack dar pe toate sunt hackeri pe acesta nu sunt dar este o versiune mai veche 0.42 iar siteul este in rusa oricum eu iti dau site-ul ca sa incerci sa il downloadezi http://www.dayz.ml/threads/3/

2 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Jocul trebuie cumparat. Apropo, se numeste DayZ Standalone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e aia funta? O_o
Si DayZ trebuie sa il cumperi ca sa il joci! Numai de piratat sunteti buni!