| KrAxXx a întrebat:

As dori un metin2 pvp-pvm cu otele la magazin, otravite etc. si sa farmezi repede in mape, sa faci repede banii. Sper ca ma puteti ajuta.big grin

Răspuns Câştigător
| crisstyanito a răspuns:

Metin2legionary.fzn.ro

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hammer metin2 big grin incearca pe google, scrie servere metin2 romanesti O sa ti se arate un top de metine, de acolo iti selectezi preferintele.

| AldeaAlexandru a răspuns:

Metin2 Steel, Epical, Sony, Cora

| crisstyanito a răspuns:

App metinu asta ii nou
si la iesire din map 1 is pietre metin spargele pana la lvl 130 pe acolo ca cresti si sa-ti iei si inel de xp daca nu gasesti cautama - shinsoo map1 - CristyWarX