| DarkOrbitSF a întrebat:

as vrea sa cumpar un cont pe dark orbit ca sa vorbim dati add: alecu_9999 care vine primul FUNDA!

2 răspunsuri:
| Dany3 a răspuns:

Eu iti pot da contul meu de pe big point pentru ca eu de acolo joc dark am in mai multe lumi cont pe compania VRU am unl care are nava big boy si e lvl 7-8, daca esti interesat ma gasesti la YouDaniel14 sau DanielYou14 nu mai stiu care din ele e bun ca nu am mai intrat in conversati de pe acel cont ca de pe el vb cu straini

| bytzu01 a răspuns:

Am eu unul de level 17 si unul de level 14 add me:eu_alex_alex40@yahoo.com