| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

As vrea sa incerc un nou server de metin pentru ca m-am cam plictisit de cele pe care le-am jucat pana acum si as vrea sa veniti cu propuneri in legatura cu asta

Iata o lista cu metinele pe care le-am jucat :tim,apollo,calipso, mondial(nation, royal),hamer,gx, x, master, epical, united, ro, speed, hotstyle, mania(cred ca aste sunt toate)

Astept cat mai multe raspunsuri deci cine imi sugereaza cel mai mult primeste funda

Răspuns Câştigător
| ExPeRyMeNt a răspuns:

Metin2 Steel lv maxim 255 mi se poare si cresti repede si iti faci si itm repede mai ales bani am avut 40kkk dar am vandut perle baga id meu si te ajut sa fi bun big grin ady_minato id meu

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

-Mage Metin2
-Critical Metin2
-Antic Metin2
-Dark Metin2
-Metin2 Galaxy
-Revenge Metin2
-Extreme Metin2
-Storm Metin2
-Metin2 Candylongju