| Br3aDnBuTTeR a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu un joc pe Xbox360! Mi-am cumparat ----- Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Generatition ----- Si l-am termina in 2zile, dar vreau sa ma conectez pe Xbox LIVE, dar nu stiu cum, ma puteti ajuta va rog, cred ca imi trebuie un Router, daca imi trebuie spuneti-mi ce trebuie sa fac dupa ca sa ma conectez! Cel mai bun raspuns si cel mai rapid Primeste FundaVOT ( de care vreti )! Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| MinatoSan a răspuns:

De ce vrei sa te conectezi? nici in ruptul capului sa nu o faci! iti trebuie si sfaturi de la vanzatori de playstaysion ca sa te convingi! ai nevoie de cablu la internet specealizat si oricum Xbox-ul s-ar umple de virusi! cautati un instalator care vinde playstaysion-uri si consultate cu el daca nu vrei sa ma asculti pe mine!