| blackdevilgang a întrebat:

As vrea sa-mi dati si mie niste Metine, unde cresti decent(gen 1000x all sau 500x all nu conteaza, doar sa cresti decent), unde sa fie admini cu cap si maturizati si sa fie populat.

Răspuns Câştigător
| Croitoru_Mitza_1997 a răspuns:

Pai un metin popular ar fi Metin2imperial cresti foarte repede Si e super, mai poti incerca Metin2Prime.Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Poti incerca Metin2TBX..este foarte frumos..cresti repede, lv 105 maxim, are esarfe.te las să decizi.Baftă