| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu ce jocuri merg pe aceasta placa video:
http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/ raspundeti-mi cat de sincer se poate si cel mai important sa imi ziceti cum merge GTA 4 pe asta

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

GTA 4 merge foarte bine pe placa asta, o sa iti mearga cam orice pe aceasta placa dar asta bineinteles daca ai si un procesor bun, si cel putin 3-4 gb de ram.

1 răspuns:
| Missdope a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri E cel mai perfect site pentru. tine. Iti arata cam orice joc care exista si il testezi sa vezi daca pc'ul tau il suporta! Bafta;)