| AvengedSevenfikd a întrebat:

As vrea si eu ca voi sa imi spuneti ce mt-uri stiti in genul la hammer mt2, adica, cu totate felurile de arme si armuri la shop. Apropo nu si orientalmt2. Funda +vot la cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Uite aici si a da nu stiu daca sau pus toate armele si armurile la shopuri inca dar intre orele 15:00 si 18:00 poti folosi coduri de gm iti dai lvl iti iei armuri sau ce vrei tu site aici:http://metin2love.nspro.biz/t4-server-nou-gm-mode
scuze nu vroia sa mearga site la momentu asta uite aici un forum in care iti zice si site
Bft

2 răspunsuri:
| myself a răspuns:

Mars -> google.ro

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Si a da scuze am uitat sati zic e pe baza de hamachi iar retelele sunt
Gm-Mode/1 pan la Gm-Mode/100
si parola n-are
daca nu merge Gm-Mode/1 etc
incearca Gm-Mode.1 bft la joc