| InvincibleKillZ a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri realistice cu impuscaturi Online. (Gen CS, etc.).

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Warface,Call of Duty (toate de la 4 in sus), Insurgency care de multi este considerat ce-l mai realist shooter, Arma 3.

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

S.K.I.L.L
Battlefield ( Battlefield 3: Back to Karkand, Battlefield 3: Close Quarters, Battlefield 3: Armored Kill, Battlefield 3: Aftermath, Battlefield 3: End Game, Battlefield 4: China Rising, Battlefield 4: Second Assault, Battlefield 4: Naval Strike, Battlefield 4: Dragon's Teeth, Battlefield 4: Final Stand şi cred că mai sunt )
Team Fortress 2
Counter-Strike : Globall Ofensive
Wolf Team
Black Shot
Fear Combat
Dirty Bomb
Call of Duty
Hitman2
Farcry
ScarFace
Mafia
True Crime.
şi de asemenea mai sunt multe altele dar nu am vrut să ţin un discurs de 100 de rânduri.

Sper că te-am ajutat distracţie plăcută!

| Ryuunosuke a răspuns:

S.K.I.L.L
Team Fortress 2 - Nu e chiar aşa realistic dar este foarte jucat şi e foarte tare.
Dirty Bomb®

| GamereulAdomo a răspuns:

Team Fortress 2
World Of Tanks
Microvolts
Astea ma joc eu. Bafta!