| TinyAlbert a întrebat:

As vrea si eu un program cu care sa pot sa filmez in joc! Vreau sa fac un mic tutorial cu niste chestii comenzi de la un joc! Am folosit FRAPS dar din pacate nu merge sa filmez decat 30 de sec... Daca avet vreun program asemanator FRAPS sau macar codul de licenta de la FRAPS v-as fii recunoscator.
PS:Cel mai bun raspuns are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| morfina13 a răspuns:

Incearca: WeGame, Dxtory si GameCam. Sunt facute special pentru a inregistra filmari de jocuri. Funda? big grin