| VideoGame a întrebat:

Deci vreau si eu sa ma apuc sa fac filmulete cu jocuri videohappyFilmez cu fraps premium insa nu prea stiu cum sa imi fac si eu un "intro" cum sa pun muzica si cum sa scriu ceva in timpul filmuletului.As vrea daca se poate sa imi recomandati un program de editat si sa imi spune-ti cum sa il folosesc..Sau un tutorial pe net cu tot ce imi trebuie.

1 răspuns:
| RememberTinKode a răspuns:

Cele mai bune in opinia mea sunt Sony vegas pro, Adobe after effects.
Cele mai bune, nu stiu care e mai usor, niciunu nu e usor de fapt, tutoriale sunt garla pe google doar trebuie sa scrii trei cuvinte ceea ce pentru unii e foarte greuhappy