| ValentinFedeles a întrebat:

cand vreau sa filmez cu fraps neighbours from hell nu merge apas pe f3 ca sa filmez si nu porneste filmarea.Ce sa fac?
Dau funda pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu te m-ai chinui, poti la al progam.Eu folosesc Action Milliris si este
poate cel m-ai bun in prezent pentru jocuri. Pe de alta parte Fraps e simplu dar
e foarte enervant.

5 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Sus dai la movies si la video capture hotkey vezi ce este trecut, la mine vad ca este F9. Poate ai modificat tu si ai pus F3. Pune alta tasta.
La folder to save movies in selectezi unde vrei sa se salveze.

| RobertFHC a răspuns:

Schimba butonul pe TAB de exemplu

| ValentinFedeles explică (pentru RobertFHC):

Nu merg nu stiu de ce dar nu imi apar fps in colt pot filma monitoru da nu se filmeaza jocu.

| Deyu0713 a răspuns:

Deschide programul si uita-te la setari, poate ai setata pornirea filmarii pe alt buton. Sau daca nu puneti tu pe ce buton vrei sa apesi ca sa pornesti filmarea si vezi daca atunci porneste.

| Eu_Mickutzu_1993 a răspuns:

Auzi cu fraps nu merge sa filmezi am vazut la multi ca filmau cu bandicam si aprop daca nu iti aprae fps in colt inseamna ca nu filmezi si ca jocul nu e unul fullscreen ci unul in windo mod fullscreen iar fraps nu filmeaza asa ceva... sper sa iti fi fost de ajutor! happy