| catalinbossKING a întrebat:

As vrea un Trade-Hack sau un Fish-bot dar fara virusi si pentru Windows XP! Dau Dunda +Vot.

Răspuns Câştigător
| SebastianOZN a răspuns:

Incearca http://m2bob.eu/text/wartung.php

1 răspuns:
| Cenarx a răspuns:

Mai intai downloadeaza metin2bob de pe www.metin2bob.eu, versiunea cea noua! apoi intra pe acelasi site si fa-ti cont :) ( parola trebuie sa fie aceeasi cu numele, ex: nume: gigi parola: gigi)
dupa ce downladezi metin2bob o sa iti apara o fereastra unde trebuie sa scrii numele si parola si trebuie sa setezi limba si unde se afla metinu... setezi ce limba vrei iar la locul metinului dai browse intri in folderul cu metin si dai select pe metin... doar daca nu iti apare in locul de scris pozitia metinului. atunci nu te mai complica apoi numele si parola nu uita cand faci cont sa fie numele si parola aceleasi apoi dai OK si trebuie sa scrii numele si parola la CONTUL DE METIN2! ( nu cofunda cu parola si numele de m2bob) la slot inseamna pozitia pe care este caracteru (poti avea 4 caractere) poti sa scrii numere de la 1-4 la slot pana vezi ca iti nimereste caracteru:) si cam asta ar fi bafta :*