| AleXu224 a întrebat:

Aseara am facut ont pe League Of Legends si acum cateva minute il descarcai se instala cu succes si incercai sa il pornesc dar, apare imaginea aceea League of Legends si dupe cateva secunde conturul se face negru si asa ramane si trebuie sa o opesc sa dau click pe ea bla bla bla...
Cum fac sa mearga nu am jucat nici data jocul acesta si vreau sa-l joc sad
Dau Funda Mare Cat Rusia!

2 răspunsuri:
| PepsyTwyst a răspuns:

In primul rand o fi din cauza ca PC/laptop-ul este cam praf sau incearca sa il reinstalezi

| AleXu224 explică (pentru PepsyTwyst):

Calculatorul tau e praf eu am PC de gaming imi merge Counter Strike Global Offensive cu 300 Fps rezolvai facea doar un update