| CyberFanthoms a întrebat:

Cand dau restart la calculator dupa ce joc League of Legends cand pornesc iar calculatorul nu mi se mai pornescte jocul. Imi apare imaginea pe mijlocul ecranului cu scrisul League of Legends si dispare repede nu asteapta sa ruleze ce sa fac?

2 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Placa video

| LiviuCristy a răspuns:

Probleme cu LoL am avut si eu dar incearca sa cureti cumva sistemul de orice nu iti mai trebuie prin calculator apoi optimizeaza-l ( eu folosesc Advanced SystemCare )
Dupa ce ai facut toate astea vezi daca ai instalat ultimul driver grafic pentru ca placa ta ori nu are shader 2.0 ori are dar merge cand vrea ea deci update necesar
Microsoft visual c la fel instalat sa il ai si update-uri la Adobe flash player si java
Joc lol din primul sezon stiam de ei de mult si am avut multe probleme care pana la urma le-am dat de cap; sper sa te fi ajutat