| Moise_Dorinel_1972 a întrebat:

! Asta e o intrebare mai importanta...pentru dezvloltarea dramei si a actiuni din viata meadefapt nu dar oricum.Jocul Call Of Duty Modern Warfare 3,placa video radeon1600 e mai buna decat Core 2 Duo E4300 1.8GHz? va rog raspundeti repede dau fundita chiar vreau jocul asta...si sa am mai multa drama si actiune in viata adica chiar vreau jocu asta!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Core 2 duo 4300 e un procesor placa video nu e chiar proasta dar e depasita slabe sanse sa poti juca la un framerate bunicel asa ca joaca modern warfare 1 ca ala iti merge sigur