| narciosromantiber a întrebat:

Astazi mi-am instalat windows-ul (7).Am instalat Adobe Flash Plaier si am intrat in I. Explorer sa vad daca merge YouTube-ul si Facebook-l apoi am instalat Mozilla Firefox si cand am intrat pe youtube cursorul imi palpaia si clipul nu se mai incarca. dupa cateva min. imi apare ceva cu " The Adobe Flash has crashed" si nu imi merge nici pe Mozilla nici pe Safari youtube-ul.Ce sa fac?
Tin sa precizez ca am instalat de mai multe ori Adobe flash-ul.

1 răspuns:
| Claudiu_Mihay_1999 a răspuns:

Eu cred ca trebuia sa-l instalezi in C, deoarece in I apare cand bagi un disc cu programe sau jocuri.
Cred ca Windows-ul nu gaseste programul si nu merge. incearca sa-l stergi din i si sa-l instalezi in C.
Iti tin pumnii! happy