| TOOL a întrebat:

astazi mi-am luat cs 1.6 si mi-am bagat 1 cfg care ma ajuta la bunnyhop, asa ca scriu in consola exec rSk.cfg, toate bune si frumoase, dupa dau pe serverul dorit, se fac cateva lini dupa se opreste si se blocheaza? de ce? straight face caut o rezolvare rapida plz.

2 răspunsuri:
| ionutmit a răspuns:

Intra in run scrie regedit si dai ok dupa o sa iti apara un folder ce cv gen usser la urma dai click pe el si dupa intri in software si cauti valve si il stergi (stergi doar valve atat). fundita pllzzzzzzzzzz

| ionutmit a răspuns:

Aa si inca ceva dupa ce intri in cs o sa iti apara sa scrii cv ti apasat pe a sa umpli casutele alea