| Dany_Danyel_2001 a întrebat:

azi vreau sa aflu care e varsta minima pentru a detine un cont de STEAM?

Răspuns Câştigător
| stefy1234567891 a răspuns:

Varsta minima este de 13 ani cum scrie si in termeni si conditiile de utilizare steam http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/?l=romanian (punctul unu primul paragraf)

1 răspuns:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

De la orice varsta ai voie sa detii un cont de Steam.Numai unele jocuri au restrictie de varsta.Contul de steam ti-l poti face de la orice varsta. Poti pune o varsta fake daca in vitor vrei sa cumperi si GTA 5 care are restrictie de varsta.( 18 ani + )