| Zdreanto a întrebat:

cand eram mai mic jucam un joc cu impuscaturi. nu mai stiu cum se numea

Erai in armata : >>prima data erai cu, colegii si te jucai cu mingea de ruiby dupa au atacat niste elicoptere baza si era unu sub o masina care o repara si a murit
>>dupa seful/liderul avea ochelari si ne chema ca sa ne vorbeasca
>>dupa eram pe tank si un chinez era cu un bou/vaca si nu vroia sa se dea din drum atunci un American cred l-a impuscat si dupa au iesit chinezii din boscheti si de aici incepe razboiul

Iti poti vedea doar mainile si ai doar o pusca!
CINE MA POATE AJUTA primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dandy267 a răspuns:

Cauta pe steam/origin poate gasesti...