| StickMarian a întrebat:

Salut TPU cand intru in serverele minecraft nu conteaza ca sunt romanesti sau straine imi apare /login password iar eu nu am nici o parola deci nu ma lasa sa ma joc.Ce sa fac? Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu,
1.Baga alt skin sau alt nume ca atunci cand intri pe servar sa scrii asa:
REGISTER (aici pui login) apoi space si scrii(aici pui Parola)
2.Iar cand intri dai direct login numele si parola si intri
3.dar daca scrie direct login inseamna ca cineva sau tu ai m-ai inregistrat pe numele ala un cont
Fundaaaaaaaaaaaaaaaa