| Narcis951 a întrebat:

Care de aicia este canetrist si joaca cs 1.6 si ma poate ajuta si pe mine?

Problema mea nu este un simpla...Stiti bine ca daca apasati pe tasta T apare emblema care o ai alesa din options... poate fii simley, sau V, etc. Cine stie cum pot sa pun in locul unei emblemi de aia o poza de pe pc care vreau eu.

Cel mai bun raspuns FUNDA!winking

2 răspunsuri:
| Adrian_Aparascăi_1998 a răspuns:

Iti trebuie un program da nu stiu cum se cheama un prieten de al meu stie baga vip_energy e detinator daca vb frumos cu el te ajuta funda?

| Narcis951 explică:

Lasa ca l-am gasit si am facut mersi frumos