| dsada a întrebat:

Hey stiti ca cand dati pe net va apare emblema aia 'e' ei am vazut la un prieten ca el are o poza. cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Click dreapta pe iconitza pe care vrei sa o schimbi -> Properties si dai pe Change icon. In fereastra care apare dai la Browse si iti cauti si u o poza pe care o vrei tu de la tine din calculator. Apply si OK si gata happy

3 răspunsuri:
| Anonimous_4345 a răspuns:

Scuze dar nu stiu despre ce emblema zici, dar vezi ca ai busit-o la gramatica cu acel " ca cand". pune macar o virgula sau refolmuleaza-ti intrebarea.

| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Hmm, depinde. Poate ca el are Macintosh si se poate pune, sau o varianta noua de Windows.

| Nvidia89 a răspuns:

Nu stiu ca cand dau pe net apare emblema aia 'e' happy